Naudotų įrengimų paieška

Uždaryti » Išankstinė paieška

  Įdėti pirkimo užklausą
  Skelbimų skaičius: 3 602

  sėjamoji ir sodinimo technika

  Sėjamoji ir sodinimo technika – tai įranga, kuri naudojama žemės ūkyje. Tai – daugybė įvairiausių rankinių ar elektrinių įrankių; gausybė specialios įrangos ir priedų, kuriuos galima kabinti prie traktorių. Ši technika nepaprastai palengvina sėjimą ir sodinimą. Nelygu darbų apimtis, pasitelkę reikiamą techniką sėjos ir sodinimo darbus dideliame plote galite atlikti greitai ir patogiai. Sėjimo ir sodinimo technikos kategorijoje rasite skelbimus apie naudotą sėjimo techniką, sėjamuosius kombainus, sodinimo įrangą, tikslią sėjimo techniką, taip pat tokios technikos priedus. Mascus galite dairytis naudotos populiariausių gamintojų John Deere,Amazone,Väderstad ,Kverneland, Kuhn įrangos skelbimų.
  Skaityti daugiau Uždaryti
  skelbimai/puslapis
  • Fiona Orion, 2005, Sėjimo technika

   Fiona Kverneland Orion XR, 4 m.Kita informacija: Priekyje žemės įdirbimo freza su lyginimo lenta "Kverneland NGS 401". Naujas packer volas. Sėklos įterpimas diskais.

   Sėjimo technika
   2005
   Lietuva
   7d

   6 500 EUR
  • Nordsten CLB MK II, 3 m., 1996, Sėjimo technika

   Nordsten CLB MK II, 3 m.Kita informacija: Lietuvoje neeksploatuota. Iš Danijos. Nemokamas pristatymas Lietuvoje. Speak in english, taler pa dansk, govoriu po

   Sėjimo technika
   1996
   Lietuva
   7d

   1 450 EUR
  • Väderstad Super XL Rapid 400 C, 4 m., 2008, Sėjimo technika

   Väderstad Super XL Rapid 400 C, 4 m.Kita informacija: Diskinė. Prikabinama. "HEAVY SYSTEM DISC" sistema - diskinis dviejų eilių žemės įdirbimas ir 1 eilė spyruoklių su plačiais

   Sėjimo technika
   2008
   Lietuva
   7d

   22 500 EUR
  • Kleine Unicorn 2, Sėjimo technika

   Kleine Unicorn 2Priedai: OtherInformation

   Sėjimo technika

   Lietuva, Radviliškis
   7d

   2 500 EUR
  • Kleine 6, Sėjimo technika

   Kleine 6Priedai: OtherInformation

   Sėjimo technika

   Lietuva, Radviliškis
   7d

   7 000 EUR
  • Kleine KLEINE, Sėjimo technika

   Kleine KLEINEPriedai: OtherInformation

   Sėjimo technika

   Lietuva, Radviliškis
   7d

   7 500 EUR
  • Iškeltas
   Horsch Pronto 4 DC, 2013, Sėjimo technika

   Horsch Pronto 4 DC Starr PPFPrijungimo tipas: Velkami, Darbinis plotis: 400, Gamybos šalis: DE, Kita informacija: Geras stovis. Paruošta darbui. Su garantija. Telefonas pasiteiravimui +37065574766 (lietuviškai, english, русский, polski)

   Sėjimo technika
   2013
   Lietuva
   7d

   36 000 EUR
  • John Deere 750 A, Sėjimo technika

   John Deere 750ADarbinis plotis: 600, Kita informacija: Priedai: Hydraulic folding Trailing Kompiuterizuotas Diskinis

   Sėjimo technika

   Lietuva, Jurbarkas
   7d

   22 700 EUR
  • Amazone AD 4000 Super, 2013, Sėjimo technika

   Amazone AD 4000 Super, 4 m.Kita informacija: Priekyje žemės įdirbimo freza "Amazone KG 4000". Tai stipriausia freza, kurią gamina "Amazone". Guminis / segmentinis volas

   Sėjimo technika
   2013
   Lietuva
   7d

   17 500 EUR
  • Nordsten CLR 400, 4 m., 1996, Sėjimo technika

   Nordsten CLR 400, 4 m.Kita informacija: Hidrauliniai ženklintuvai. Hidraulinis noragėlių pakėlimas. El. technologinės vėžės. Naujas modelis. Lietuvoj

   Sėjimo technika
   1996
   Lietuva

   2 300 EUR
  • KURT, 2018, Sėjimo technika

   KURTDarbinis plotis: 400, Kita informacija: <![CDATA[Pneumatinė sėjamoji be trąšų arba su trąšų įterpimu. Techniniai duomenys: Be trąšų įterpimo: Eilių skaičius, vnt: 4 / 6 Ilgis, Priedai: Mounted Kompiuterizuotas Diskinis Warranty

   Sėjimo technika
   2018
   Lietuva, Šiauliai

   8 000 EUR
  • Kubota Planter 2, 2002, Sėjimo technika

   Kubota Planter 2Darbinis plotis: 400, Kita informacija: Priedai: Mounted Kompiuterizuotas Diskinis

   Sėjimo technika
   2002
   Lietuva, Jurbarkas

   6 650 EUR
  • Amazone AD 402, Sėjimo technika

   Amazone AD 402Priedai: OtherInformation

   Sėjimo technika

   Lietuva, Radviliškis

   8 900 EUR
  • Väderstad Spirit ST 600S, 2007, Sėjimo technika

   Väderstad Spirit ST 600SDarbinis plotis: 600, Kita informacija: Priedai: Hydraulic folding Trailing Kompiuterizuotas Diskinis

   Sėjimo technika
   2007
   Lietuva, Jurbarkas

   34 500 EUR
  • Marsk Stig 4 m., 1996, Sėjamieji kombainai

   Marsk Stig 4 m.Kita informacija: Darbinis plotis: 4 m. Hidraulinis sėjamosios pakėlimas 2 cilindrais. Priekyje lyginimo lenta su pirštais ir amortizacija.

   Sėjamieji kombainai
   1996
   Lietuva

   1 500 EUR
  • Horsch Pronto 4 DC, 2009, Sėjimo technika

   Horsch Pronto 4 DCPrijungimo tipas: Velkami, Darbinis plotis: 400, Gamybos šalis: DE, Kita informacija: Pilnai paruošta darbui. Telefonas pasiteiravimui +37065574766 (lietuviškai, english, русский, polski)Priedai: Priekinis padanginis volas visu sėjamosios pločiu.

   Sėjimo technika
   2009
   Lietuva

   30 000 EUR
  • Doublet-Record 3 m., 1996, Sėjamieji kombainai

   Doublet-Record 3 m.Kita informacija: Darbinis plotis: 3 m. Sėjamoji pakeliama kartu su kultivatoriumi. Priekyje vamzdinis volas. 2 eilės spyruoklių.

   Sėjamieji kombainai
   1996
   Lietuva

   1 200 EUR
  • Väderstad Spirit R300S, 2017, Sėjimo technika

   Väderstad Spirit R300SDarbinis plotis: 300, Priedai: OtherInformation

   Sėjimo technika
   2017
   Lietuva, Kretinga

   50 000 EUR
  • Nordsten Sėjamoji CLB MKII, 4 m., 1995, Sėjimo technika

   Nordsten Sėjamoji CLB MKII, 4 m.Kita informacija: El. technologinės vėžės. Raudonas dangtis. Hidrauliniai ženklintuvai. Lietuvoje neeksploatuota. Iš Danijos.

   Sėjimo technika
   1995
   Lietuva

   1 300 EUR
  • Väderstad Rapid A 600C, 2010, Sėjimo technika

   Väderstad Rapid A 600CDarbinis plotis: 600, Priedai: OtherInformation

   Sėjimo technika
   2010
   Lietuva, Šiauliai

   55 000 EUR

  Mascus – platus sėjamosios ir sodinimo technikos pasirinkimas

  Sėjamoji ir sodinimo technika ūkiuose labai palengviną darbą, didina našumą, o tokios technikos gamintojai kasmet savo produkciją tobulina. Kuo modernesnę žemės ūkio techniką naudosite, tuo geresnių rezultatų pasieksite. Ieškodami specializuotos žemės ūkio technikos, Mascus rasite daugybę skelbimų. Kad Jums būtų patogiau, sėjamoji ir sodinimo technika Mascus suskirstyta į smulkesnes kategorijas: sėjimo technika, sėjamieji kombainai, sodinimo technika, tiksli sėjimo technika, kita sėjamoji technika ir jų priedai. Šioje žemės ūkio technikos skelbimų kategorijoje rasite daugybę populiariausių tokios technikos gamintojų (tai – John Deere, Väderstad, Amazone, Kverneland, Kuhn) naudotos įrangos skelbimų.

  Mascus rasite ir platų spektrą skelbimų apie parduodamą naudotą gamintojų Väderstad,, Amazone, John Deere, Nordsten, Horsch ir kitų sėjamąją techniką. Jei valdote didelį ūkį ir Jums tenka rūpintis šimtais hektarų žemės, greičiausiai neišsiversite be, pavyzdžiui, kombaino. Mascus pamatysite daugybę skelbimų apie parduodamus naudotus gamintojų Väderstad, Amazone, Kuhn, Tume, Kverneland sėjamuosius kombainus. Mascus galite dairytis ir skelbimų apie parduodamą naudotą John Deere, Kinze, White, Grimme, Väderstad sodinimo techniką. Net išrankiausias ūkininkas Mascus ras iš ko pasirinkti. Čia pat galite pamatyti ir Mascus naudotų purkštuvų skelbimus. Populiariausia šioje kategorijoje – gamintojų Hardi, John Deere, Amazone, Enduraplas, Danfoil produkcija.

  Ką turite žinoti pirkdami naudotą sėjamąją ir sodinimo techniką per Mascus?

  Naršydami po naudotos sėjimo ir sodinimo technikos skelbimus neužmirškite, kad parduodama įranga Mascus nepriklauso. Jums patiems reikia tiesiogiai susiekti su naudotos įrangos savininku. Mascus pirkimo-pardavimo sandorių metu netarpininkauja, jokių komisinių mokesčių nereikalauja.

  Jei radote tinkamą naudotą sėjimo ar sodinimo techniką, susisiekite su pardavėju skelbime nurodytu telefono numeriu arba elektroniniu paštu. Galite užpildyti ir po skelbimu esančią užklausos formą. Paskambinę pardavėjui nurodykite, kad skelbimą radote Mascus svetainėje. Tada pardavėjai operatyviai atnaujins informaciją apie parduodamas atsargines dalis (kabinas) Mascus duomenų bazėje.

  Kaip parduoti naudotą sėjamąją ir sodinimo techniką per Mascus?

  Bendrovėms ir platintojams, kurie prekiauja žemės ūkio technika (sėjamosiomis ir sodinimo technika), Mascus siūlo tiesiog paskelbti apie tai Mascus svetainėje. Jūsų skelbimas automatiškai bus išverstas į 24 Europos kalbas ir publikuojamas ne tik visų šalių Mascus svetainėse, bet ir daugybėje specializuotų Mascus partnerių portalų visoje Europoje.

  Skelbimų publikavimo kainos yra nurodytos Mascus kainoraštyje. Įmonėms, kurios specializuojasi prekyba žemės ūkio technika (sėjamosiomis ir sodinimo technika), taikome specialius tarifus su fiksuotais mažesniais mokesčiais, nustatytu dedamų skelbimų skaičiumi. Tik Jums skirtus pasiūlymus gausite susisiekę su mūsų Mascus Lietuva komanda.

  Kaip per Mascus įsigyti naudotą sėjamąją ir sodinimo techniką?

  Kiekviename skelbime galite rasti kontaktinius naudotą įrangą parduodančio asmens ar įmonės duomenis: vardą ir pavardę, bendrovės pavadinimą, telefoną, elektroninį paštą. Norėdami išsiaiškinti daugiau dominančių detalių apie prekę, susisiekite su pardavėju.

  Jei Mascus Jums tinkančių skelbimų apie parduodamą sėjamąją ar sodinimo techniką nerandate, siūlome pasinaudoti ir įdėti pirkimo užklausą – ji pasieks visus Mascus registruotus vartotojus, kurie siūlo naudotą žemės ūkio techniką. O platintojai, kurie turės Jums tinkamų pasiūlymų, galės susisiekti su jumis tiesiogiai.

  Kodėl verta užsiregistruoti Mascus portale, jei norite tik peržiūrėti skelbimus ir įsigyti naudotą sėjamąją ar sodinimo techniką?

  Registruoti Mascus vartotojai gali naudotis įvairiomis papildomomis funkcijomis, kurios palengvina ir pagreitina naudotos žemės ūkio technikos (sėjamųjų, sodinimo įrangos) paiešką, palyginimą, pirkimo užklausų siuntimą. Jums nereikės įvedinėti informacijos arba vėl ieškoti jau matytų skelbimų, siųsti kontaktų iš naujo – visa tai Jūs galėsite lengvai išsaugoti savo paskyroje. Registruotiems vartotojams siūlome ir daugiau papildomų funkcijų. Registracija Mascus yra nemokama.