Mascus yra jūsų mašinų turgus

Pasinaudok radimo galimybėmis

Argi nebūtų puiku lengvai susirasti išsamų naudotos statybos, žemės ūkio, kėlimo/krovimo, miškininkystės ir aplinkos tvarkymo mašinų ar transporto priemonių sąrašą? O rasti informaciją apie kompanijas ar paslaugų tiekėjus, dirbančius sunkiasvorių mašinų ir sunkvežimių srityje?

Skaičiai apie Mascus

Mascus – tai viskas apie mašinas ir jokių problemų

Mascus yra savarankiškas elektroninis turgus, kuriame jūs galite rasti tūkstančius naudotos įrangos prekių ir parduodamų mašinų jūsų vietinėje rinkoje Lietuvoje, už jos ribų ir visame pasaulyje. Mes specializuojamės šiose srityse:

Nemokamas naršymas – ir dar jūsų gimtąja kalba

Mascus pasistengs palengvinti jūsų paiešką, todėl mes padarėme naršymą jūsų naudotų mašinų rinkoje nemokamą. Susiraskite visų pagrindinių įrangos prekės ženklų ir modelių pasiūlymus, pateikiamus perpardavinėtojų Europoje ir visame pasaulyje. O geriausia yra tai, kad visa tai jūs rasite savo gimtąja kalba.

Lengvos paieškos ir palyginimo įrankis

Mes sukūrėme paprastai naudojamą paiešką, leidžiančią jums supaprastinti ar patobulinti paiešką taip, kaip jums to reikia, ieškant mašinos pagal tipą, prekės ženklą, vietą, kainą ar pagaminimo metus. Palyginimo įrankis padės jums greitai ir be pastangų palyginti įrangos skelbimus.

Tiesiogiai susisiekite su perpardavinėtoju

Mes nevaldome jūsų derybų ar sandorio ir jame nedalyvaujame. Jeigu jau susiradote jums tinkančią naudotą įrangą, susisieksite su perpardavinėtoju tiesiogiai, naudodamiesi internetine forma, kurią rasite po pardavėjo adresu arba produktų puslapio kontaktinėje informacijoje. Kai kalbėsitės su pardavėju, nepamirškite paminėti, kad susiradote jį Mascus.

Susiraskite transportavimo ar finansinių paslaugų kainą tiesiog čia

Jūs susiradote reikiamą įrangą, bet kiek jums kainuos, norint atsigabenti ją pas save? Susiraskite transportavimo ar finansinių paslaugų kainą per Mascus. Tiesiog spustelkite finansavimo/transportavimo paslaugos saitą produkto kortelėje, užpildykite informaciją apie save ir būsite sujungtas su finansavimo/transportavimo kompanija.

Jau šiandien užsiregistruokite nemokamai ir jau šiandien pradėkite ieškoti naudotų mašinų.

Skaičiai apie Mascus

Žemynai: