Mascus naujienlaiškis Rugsėjis 2014Daugiau nei 300,000 skelbimų internete.

Mascus pasiekė naujus rezultatus: 300,000 skelbimų naudotos įrangos ir sunkvežimių internete! Daugiau nei 6,900 įmonių iš viso pasaulio naudojasi Mascus paslaugomis ir daugiau nei 3.2 milijonai lankytojų kiekvieną mėnesį. Mascus tampa pagrindiniu ir nepralenkiamu žaidėju naudotos sunkiosios technikos internetinėje rinkoje, sutelkdama į vieną vietą pirkėjus ir pardavėjus bendriems tikslams pasiekt. Patalpinkite savo skelbimą šiandien ir padidinkite savo šansus parduodant naudotą įrangą.Peržvelkite visus Mascus produktus ir paslaugas.

Be pagrindinių Mascus pasiūlytų paketų, mūsų klientai gali rinktis papildomas paslaugas ir produktus, kurie padidins Jūsų pardavimus. Nesvarbu ką naudojate Facebook ar mobilią versiją rodant savo skelbimus - visa tai gali suteikti Mascus. Sužinokite daugiau apie Mascus paslaugas ir produktusRasti tai, ko Jums reikia Ritchie Bros.

Ekskavatoriai, traktoriai, sunkvežimiai, ratiniai krautuvai, priekabos, kranai, buldozeriai ir dar daugiau. Ieškote įrengimų ar sunkvežimių? Rasti tai, ko Jums reikia artėjančiame Ritchie Bros aukcione? Didžiausi pasaulyje aukcionai bus rengiami Jungtinėje Karalystėje, Olandijoje, Italijoje, Prancūzijoje, Suomijoje, Vokietijoje, Ispanijoje ir daugelyje kitų šalių. Spauskite čia peržiūrėti esamą įrangą, aukcionų datas ir detalesnę informaciją.Daugiau pasaulinio matomumo Jūsų verslui. Kartu su 3.2 milijono lankytojų ir pirkėjų kiekvieną mėnesį!

Praėjusį mėnesį mes turėjome daugiau nei 3.2 milijono lankytojų pasauliniu mastu. Iš jų net 2.7 milijono Europos lankytojai. Naujos rinkos galimybės atsiveria Azijoje ir gera žinia, kad 250,000 lankytojų aplankė Mascus iš šio regiono. Daugiau nei pusė Mascus lankytojų, nauji vartotojai, tai tik dar kartą parodo, kad Mascus yra pati geriausia naudotos technikos internetinė prekyvietė ir nesvarbu kurioje pasaulio šalyje ji bebūtų.

Jeigu domina Jūsų įmonės reklama ir žinomumas už Jūsų šalies ribų, tai reklaminis skydelis (baneris) fantastiška galimybė padidinti savo svetainės lankytojų kiekį ir pardavimus. Susisiekite su Mascus atstovu Jūsų šalyje, norėdami gauti daugiau informacijos!BAUMA Kinija 2014

Didžiausia pasaulyje paroda – bauma – atveria duris šį rudenį, lapkričio mėnesį. 2012 metais bauma Kinija turėjo įspūdingą poveikį: 2,718 dalyvių iš 38 šalių ir maždaug 180,000 lankytojų iš 141 šalies. 2014 metais organizatoriai laukia dar daugiau dalyvių ir lankytojų.
Mascus aktyviai dalyvaus parodoje ir turės savo stendą: bauma Kinija 2014. Jeigu lankysitės parodoje, prašome neaplenkti ir mūsų stendo! Laukiame visų!Volvo Statybinė Įranga išleido mobilią aplikaciją naudotai įrangai!

Mes didžiuojamės galėdami pranešti, kad Mascus sukūrė Volvo Statybinės Įrangos mobilią aplikaciją Europos, Artimųjų Rytų ir Afrikos regione. Dabar jūs turite naujausią informaciją apie Volvo įrangą ir galite ją bet kada peržvelgti!
Pasiekite mus Facebook svetainėje.

Socialinė žiniasklaida, tai naujas kelias susisiekti su klientais. Mascus padeda pasiekti klientus ir pardavėjus visame pasaulyje.
Peržvelgti Mascus atnaujinimus.
Sekite mus: Facebook / Twitter / LinkedIn / Google+Registruokitės norėdami gauti Mascus naujienlaiškius