Mascus Naujienlaiškis 2016m. PavasarisMascus dalyvavo parodoje BAUMA 2016

Mascus buvo BAUMA parodoje Miunchene bendradarbiaujant kart su Ritchie Bros Aukcionu. Pasaulyje didžiausia statybinės technikos paroda pritraukė rekordinį skaičių 580,000 dalyvių iš 200 šalių. Dalyviai taip pat pranešė, kad gavo daug užsakymų parodos metu.

Mascus "Vyras" buvo parodos žvaigždė, kuris parodos metu išdalino tūkstančius Mascus akinių nuo saulės lankytojams, kai tuo tarpu Mascus komanda lankė klientus. Susitiksime Miunchene 2019 metais!

Peržvelkite nuotraukas iš BAUMA parodos.Mascus sukurta mobili taikomoji programėlė Volvo naudotai technikai turi naują versiją.

Nauja versija taikomosios programėlės Volvo naudotai įrangai buvo paleista praeitą mėnesį, kurioje yra įtraukta visi EMEA pardavėjai Mascus Locator funkcijoje. Patobulinimai buvo atlikti ir varttotojams priimtinesniu būdu naudotis taikomąja programėle.

Volvo naudotos įrangos taikomoji programėlė buvo sukurta 2014m. liepos mėnesį. Programėlė 25 kalbomis, siekiant suteikti klientams greitą ir lengvą prieigą prie visos esamos įrangos esamos EMEA per išmaniuosius telefonus ar plašetinius kompiuterius. Prie kiekvieno rasite informaciją ne tik apie visą turimą naudotą įrangą, bet ir kontaktinę informaciją ( el paštą, telefono numerį).
Taikomąją programėlę rasite prie "App Store" arba "Play store" programėlių pavadinimu “Volvo Construction Equipment”.

Atsisiųskite naują taikomąją programėlę nemokamai:
Patalpinti skelbimą į Mascus niekada nebuvo taip paprasta!

Šiomis dienomis mes dirbome ties skelbimų talpinimu, kad Jums būtų dar paprasčiau ir lengviau patalpinti skelbimą į Mascus.
Patobulintas skelbimų talpinimo puslapis turės naudingų funkcijų: automatiškai užpildytus laukus, kainų pasiūlymus, skelbimų kokybės rodiklio funkciją, galimybę geresniam skelbimo matomumui, bei kitus išmaniuosius priedus. Be to, naujas dizainas pritaikytas visiems įrengimams, tad Jūs lengvai galėsite patalpinti skelbimą naudodamiesi išmaniuoju telefonu ar planšete.

Patalpinkite skelbimą dabar!Aplankykite mus artėjančiose parodose:

UK: Hillhead 2016 - Buxton, Derbyshire
28-30/06/2016
NO: Transport
9-11/06/2016
FR: FOREXPO
15-17/06/2016Registruokitės norėdami gauti Mascus naujienlaiškius